Coworking

Chcemy podzielić się z Tobą przestrzenią…

Przestrzenią COworkingu

czyli miejscem do wspólnego pracowania

oraz realizacji własnych pomysłów.

Miejscem, gdzie znajdziesz biurko z kubkiem gorącej kawy lub herbaty, wyposażenie biurowe i wszystko to, co będzie Ci niezbędne do kreatywnej i rozwojowej pracy. Znajdziesz u nas osobowości, indywidualności a może po prostu ludzi pracujących na własny rachunek bądź też wspólnie realizujących projekt :). 

Miejscem, gdzie prawie codziennie przy jednym z biurek, na którym zawsze leży mnóstwo szpargałów, niezliczona ilość notatników, książki, świeczki a nawet szpilki, nożyce i kawałki tkanin znajdziesz mnie – Joannę – trochę zwariowaną założycielkę i COWORKERA pełną gębą!

KILKA SZCZEGÓŁÓW

Dla kogo:

COworking to idealne rozwiązanie dla wolnych strzelców, freelancerów, start-upów czy ludzi marzących o własnym „małym” biznesie chcących wcielić marzenia w życie. A także dla wszystkich tych, którzy nie potrzebują wielkich przestrzeni do pracy i mogą tworzyć w towarzystwie innych COworkerów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o idei Coworkingu zapraszamy do poczytania [ klik ]

G dzie stacjonujemy:

Nasza 70-cio metrowa strefa mieści się przy ulicy Częstochowskiej 44 w Kaliszu oczywiście. Posiadamy przyjemne wnętrze z dwiema dużymi witrynami, gdzie od południa aż do wieczora zagląda słońce, niewielką firmową kuchnię i sporo miejsca do działania (w grupie lub osobno).

P roponujemy:

COworking tylko na momentjeśli potrzebujesz jednej bądź kilku godzin w skupieniu i miejsca, gdzie będziesz mógł / mogła popracować, dokończyć projekt, odnaleźć inspirację, pozytywnie się nastroić. Znajdziesz u nas nielimitowany dostęp do Internetu, kuchnię z kawą i herbatą oraz wszelkie potrzebne urządzenia biurowe.

COworking na dłuższą chwilęz własnym niewielkim lecz bardzo przyjemnym i osobistym miejscem do pracy ze wszystkimi niezbędnymi narzędziami wspomagającymi pracę, czyli: WiFi, kuchnią z dobrą kawą i herbatą a także dostępem do urządzeń biurowych.

Ty decydujesz kiedy i jak długo chcesz pracować. Skorzystaj z jednego z naszych pakietów – zapoznaj się z cennikiem [ klik ].

Jak pracujemy:

W naszej strefie staramy się pracować zgodnie z ustalonym ekologicznym dekalogiem: a więc nie trwonimy niepotrzebnie prądu wyłączając wszystko po skończonej pracy, drukujemy na obu stronach kartek i jeśli nie jest konieczny dobry wydruk, na ekologicznym papierze.