KREATORKA 2015 - warsztaty dla kobiet kreatywnych

  Myśli i refleksje

Czy Ty też tak masz, że wraz z końcem kalendarzowego roku, gdzieś w głębi grudniowych wieczorów nachodzi Cię ochota na podsumowania i wyciąganie wniosków z minionych miesięcy? Nie wiem co takiego magicznego jest w tym okresie, ale na pewno skłania mnie do przemyśleń. Jestem optymistką i nie rozgrzebuję przeszłości. Traktuję ją jak integralną część mnie. A także jako coś, co ukształtowało mój dzisiejszy charakter i osobowość. Jestem jej wdzięczna, bo dziś jestem Kobietą, którą lubię, szanuję i znam swoją wartość. Zatem przeszłość była mi do czegoś ważnego potrzebna.

  Styczniowy nowy początek

 No dobrze, ale co z tego wynika? Mamy już grudzień. A za kilka dni, pierwszego stycznia otrzymamy kolejną szansę na przełom w naszym życiu. Bo widzisz, z noworocznymi postanowieniami to jest taka dziwna sprawa. Jeśli traktujesz je jako jedyne postanowienie zmiany w życiu to z góry Ci powiem – odpuść, szkoda czasu i energii.

Wolę podejście procesowe, kiedy przełom roku jest dla mnie kolejnym momentem w roku na zrobienie pewnych przemeblowań, nowego poukładania swoich priorytetów, czy zadań. To po prostu tak samo dobry start do zmiany, jak każdy inny start, który często zaliczam w dniu swoich urodzin, albo kiedy zamykam zakończony projekt, albo kiedy jestem na wakacjach i mam czas i przestrzeń na zajęcie się tylko mną (a nie rachunkami, obowiązkami zawodowymi i wyzwaniami dnia codziennego).

  Kurs Kreatorka 2015

Chciałabym Cię zaprosić w tym roku do mojej refleksyjnej podróży grudniowo - styczniowej. Pierwszy raz dopuszczę kogoś do mojego świata pomysłów, marzeń i celów. Przyjrzysz się z bliska jak ja to robię i dołączysz do moich działań, jeśli poczujesz, że też tak chcesz. Ja będę Cię do tego zachęcać.

Na kurs możesz zapisać się na kurs w każdym momencie :). Pierwsza edycja już trwa.

  Planowanie to proces

Jako świadomy kierownik projektów wiem, że faza planowania działań projektowych nie jest zamkniętą fazą. To nie jest tak, że tworzymy plan, akceptujemy go i od jutra zaczynamy działać, a plan stanowi wykuty w skale dokument, niezmienny i stały. Planowanie ma sens tylko wtedy, kiedy jest procesem. Kiedy daję sobie przyzwolenie na zmianę zdania, na uzupełnienie wcześniejszych pomysłów – lepszymi. Kiedy pokazuję sobie, że ufam swojej intuicji, a ona często podrzuca nowe myśli w najmniej spodziewanym momencie. Dlatego uważam, że planowanie roku 2015 będzie trwało przez cały rok, a nie tylko do 31. grudnia.

Zapraszam Cię dziś na darmowy kurs dla zabieganych i zapracowanych Kobiet, które chcą wziąć swoje życie we własne ręce!

Kurs Kreatorka 2015 roku będzie się składał z kilkunastu modułów, które będą lecieć ode mnie prosto do Twojej skrzynki mailowej co kilka dni.

  Podzielę się z Tobą na pewno:

  • wskazówkami i narzędziami do zaprojektowania nadchodzącego roku,
  • sposobami na utrzymanie się w postanowieniach noworocznych,
  • technikami wyciągającymi maksimum z tegorocznych sukcesów,
  • a to wszystko przy użyciu dostępnych i prostych aplikacji, ale z naciskiem na pracę twórczą z kartką i mazakami!

Zapisz się na kurs od razu, żeby nic Cię nie ominęło! Skorzystaj z formularza zapisu. Jak widzisz Nasz projekt ma także swoje logo – jest nim piękna kobieta z rozwianymi włosami… Symbole są ważne. Dzięki niemu  łatwiej będzie nam rozpoznać materiały kursowe od innych materiałów, których każdego dnia mamy dziesiątki do przerobienia.

Zapisać możesz się w dowolnym momencie trwania kursu. Po prostu nadrobisz zaległości ze wsparciem wspaniałych kreatorek, które już są w procesie rozwoju i zmiany. Aktualnie jest nas już 500 w twórczym zespole i przybywa nas każdego dnia :)

  Co otrzymasz w ramach kursu Kreatorka 2015 roku?

  • Pakiet nowych narzędzi do wykorzystania od zaraz – bez dodatkowych opłat, bez czekania na przesyłkę – bo wszystko czego Ci potrzeba do zrealizowania kursu i zaprojektowania nowego roku to kartka, długopis i komputer.
  • Dobre samopoczucie – nic nie motywuje lepiej, niż świadomość, że biorę życie we własne ręce!
  • Wsparcie innych Kreatorek i moje - założę grupę zamkniętą na fejsbuku i będziemy się dzielić pomysłami i inspiracjami
  • Przetestowane i praktyczne rozwiązania inicjowania i planowania projektów – w końcu jestem Project Managerką, więc na tym znam się jak mało kto :) nie lubię wiedzy trzymać tylko dla siebie, dlatego podzielę się z Tobą tym, co wiem o projektowaniu w życiu osobistym i zawodowym.
  • Pierwszeństwo w czytaniu artykułów, które będą ukazywały się na blogu – a także w poznawaniu osób, z którymi współpracuję przy ciekawych projektach.
  • Bezcenne wrażenia, wnioski i przemyślenia – cały kurs jest pomyślany tak, abyś przeszła proces budowania planu od fundamentów, a nie tylko powierzchownej zmiany.

Zapisz się już dziś - kliknij tutaj aby przejść do formularza zapisów